Lada recepcyjna w biurze- jaką wybrać?

Recepcja firmowa to zazwyczaj pierwsze miejsce do którego trafia nasz klient lub gość. O tym miejscu można śmiało powiedzieć, że jest wizytówką firmy i za jego pośrednictwem klient wyrabia sobie podświadomie opinie na temat całej firmy.

Zatem wystrój i dobór mebli do tego pomieszczenia powinien być jednym z priorytetów w każdej firmie. Podstawowym elementem, który zawsze znajduje się w recepcji, jest oczywiście lada recepcyjna. Kształt i estetyka lady recepcyjnej będzie wywierać wpływ na całe otoczenie i wystrój wnętrza. Recepcja firmowa to punkt gdzie zazwyczaj kierują się klienci z zewnątrz, będący u nas pierwszy raz.

Nawet jeśli chcą skorzystać z usług oferowanych w innym miejscu, to przeważnie i tak będą starać się o informacje przy ladzie recepcyjnej. Ważne jest oczywiście zatrudnienie odpowiedniej osoby na tym stanowisku, kompetentnej i uprzejmej, ale sama obsługa to tylko połowa sukcesu. Wygląd i harmonijna kompozycja wszystkich mebli i dodatków wpływają na całość atmosfery jaka panuje w recepcji. Warto zatem postarać się o elegancką i stylową ladę, a do tego o wygodną kanapę lub krzesła dla klientów, którzy będą w tym pomieszczeniu oczekiwać na swoją kolej. Dopełnieniem wystroju będą gustowne dodatki, w postaci obrazów i kwiatów, oraz oświetlenie, które wpłynie na całościowy odbiór wizualny. W wielu firmach na ścianie w recepcji jest umieszczone logo firmy, co zapada w pamięć i ułatwia identyfikację firmy.

styl lady biurowej Tak przygotowana recepcja będzie dla klientów gwarancją solidności i profesjonalizmu oferowanego w tej firmie, co znacznie przyczyni się do polepszenia i skuteczności kontaktów. Pamiętajmy, że w recepcji zwykłe biurko nigdy się nie sprawdzi z kliku powodów. Lada recepcyjna stanowi naturalną przestrzeń pomagającą w utrzymaniu odpowiedniego kontaktu z klientami oraz porządku na części roboczej. Na ladzie znajduje się zarówno miejsce do pracy dla pracownika, ale także przestrzeń dla klienta, gdzie swobodnie może wypełnić dokumenty, sprawdzić informacje czy też położyć swoje rzeczy.

Zwykłe biurko nie daje takiego komfortu i poczucia swobody. Aranżując wystrój recepcji z ladą recepcyjną, można kierować się kilkoma trendami jakie pojawiły się w ostatnich latach. Chodzi tutaj o dobór kolorów, a tutaj króluje czerń, biel oraz brązy, natomiast mocne i soczyste barwy są traktowane albo jako dodatek, lub też stosowane w pomieszczeniach związanych z twórczą i innowacyjną pracą.

O serwisie

Kontakt

kontakt@fifaarena.pl

Galeria

Social media